2018-07-14 07:17:17

VII PIKNIK ODRZAŃSKI oraz DNI PRZEMYSŁU I ŻEGLUGI

   Komandor Portu Jachtowego w imieniu organizatorów zaprasza na VII PIKNIK ODRZAŃSKI w Krapkowicach organizowany w tym roku w dniach 20-21.07.2018 w ramach regionalnych DNI PRZEMYSŁU I ŻEGLUGI.
 
   DNI PRZEMYSŁU I ŻEGLUGI to dwudniowe wydarzenie promujące kulturę industrialną oraz żeglugę śródlądową naszego regionu, które odbędzie się w dniach 20-22 lipca 2018 r. w Porcie Jachtowym w Krapkowicach oraz na Placu Benedyktyńskim w Gogolinie. Wśród wielu atrakcji tradycyjne szanty przy ognisku, Wyścig Smoczych Łodzi, pokazy akrobacji na wodzie oraz tematyczne atrakcje związane z kulturą przemysłową: rejsy szlakiem industrialnym, ciekawe warsztaty, pokazy artystyczne, zwiedzanie zakładów przemysłowych, koncerty takich gwiazd jak Ania Wyszkoni, Tabu i Molly Mallone's oraz masa atrakcji dla dzieci i młodzieży.
 
   Zapraszamy do zapoznania się z bogatym programem imprezy i celebrowania VII PIKNIKU ODRZAŃSKIEGO oraz DNI PRZEMYSŁU I ŻEGLUGI organizowanych w partnerstwie z OCRG  w ramach projektu InduCult2.0!
Plakat Port Jachtowy